crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 1955 z 2061    << < 1 2 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 2061 > >>
image
Jokerka     18:05:55 9.5.2007

Eeee...este opozdene..zapocitejte si me do seznamu na Crew 1 a 4....beru je vsema dvaceti...teda samozrejme dyby to proslo na rade a nasly se podklady... :D
Pavlovsky pane, kolik byl prvni naklad prvni Crwe?

image
Petr     16:05:37 9.5.2007

Pavlovský: A co host nijak se o něm na stránkách Crweconu nezmiňujete. Padlo to, nebo stále někoho uháníte, aby se přijel podívat.

image
velkejsef     15:05:27 9.5.2007

willis: spravne

image
willis     15:05:59 9.5.2007

bude to nějaký z prvních čtyřlístků, ty se dražej i kolem 4 tis.

image
Verdant     15:05:24 9.5.2007

velkejsef: A ktry?

image
velkejsef     14:05:40 9.5.2007

krvinka56: Chyba CREW 1 neni nejcennejsi comics v České republice

image
bapi     14:05:00 9.5.2007

Njn, tak snad se Marvel vzchopí. Ale nadruhou stranu, Crew mi letos opravdu vehementně pomáhá k bankrotu. Letos vyšlo už hodně zajímavých titulů a ještě další zajímavé vyjdou do prázdnin. Wanted a Arkham po 500, Smrt 300, 100 kulek 400... Sakra, bude to náročný. A to teď ještě přemlouvám pár chudáků - známých, jestli nechcou nějaké figurky, aby dali prachy, protože sám na objednávku z M&M comics nemám, ale jde mi jen o figurky Jokera, na které bych, kdyby se prodávaly samotné, měl... :((

image
Pavlovský  člen redakce CREW     13:05:16 9.5.2007

Bapi: To nejsi zvědavý sám - to jsme napjatí jak my, tak BB art či Netopejr. všichni čekáme na objednané tituly.

image
Pavlovský  člen redakce CREW     13:05:24 9.5.2007

Bapi: Jako obvykle tam přivezeme všechno, co máme na krámě - a uvidí se, co na tom krámě zrovna všechno bude.

image
Pavlovský  člen redakce CREW     13:05:15 9.5.2007

Willis: Karel Petřík právě jedná s tiskárnou, co s tím - musel kvůli tomu jet až do Mostu. Mám slíbené, že zavolá, jakmile bude něco vědět, ale můj předběžný odhad je tak dva týdny.

image
Sten     13:05:41 9.5.2007

To:willis, Měl jsem objednaného Lucifera a dneska mě volali z Netopejra, že jim to přišlo, ale vadný a musí to vrátit do tiskárny, takže zatím nic

image
bapi     12:05:33 9.5.2007

Jinak by mě zajímalo, kdy s vámi začne Marvel zase konečně komunikovat, jelikož se čtvrtého Spideyho nemohu dočkat. A taky Kravena a především Sinister Six a Venoma!!! Teda, pokud jsou poslední dva tituly už objednané... ;)

image
bapi     12:05:14 9.5.2007

maestro: Jaké tituly v angličtině budete mít na Crweconu? Nechystáte se zveřejnit nějaký seznam? To jen, abych věděl, jestli mám jet... :-)

image
willis     11:05:04 9.5.2007

a jak to vypadá s tím Luciferem? kdy by mohl být upravený a venku?

image
bapi     11:05:12 9.5.2007

Tak já bych řekl, že nějaké prodeje by to mělo, ale 3 nebo 4 tisíce jsou nereálné.

Jinak, přemlouvám se, aby se vydalo něco od Dark Horse. ;-)

image
Pavlovský  člen redakce CREW     09:05:24 9.5.2007

Velkejsef: Otázka je, kolik je to "hodně lidí"... Řekl bych, že třeba tisícovka - což je pořád ještě moc málo. Jediná šance je udělat to třeba jako knihu, čtyři crwe spojit dohromady a dát to za vyšší cenu, aby se to zaplatilo i při menších prodejích.

image
krvinka56     09:05:04 9.5.2007

Jo a další spousta lidí by si trhala vlasy z toho kolik za tento již zběratelský kousek vyplázla.Dy? bys úplně zničil nejcenější vjec sspojenou s komiksem!!

image
velkejsef     07:05:19 9.5.2007

pavlovsky: Podle mě by se to prodala protože hodně lidí ty čísla nemají

image
Pavlovský  člen redakce CREW     23:05:04 8.5.2007

velkejsef: Nahodím to jako nápad na redakční radě... ale moc bych si od toho nesliboval. Dotisku by se totiž muselo prodat skoro stejně, jako prvního vydání (největší náklad - tiskárna - se totiž nijak nesníží, stejně jako práva), což nevidím zrovna moc realisticky. A navíc, jak už je to dlouho, jsou včudu už podklady, takže by se to celé muselo dělat znovu. Čili pak by se toho opravdu muselo prodat tak kolem tří, čtyř tisíc, aby se to zaplatilo.

image
Pavlovský  člen redakce CREW     22:05:13 8.5.2007

Tormentr: Neplánujeme, ale přečteme si to. Pokud by to bylo hodně dobré, tak můžeme začít uvažovat... ale u Dark Horse je trochu problém v tom, že je to spíš sdružení tvůrců a na většinu věcí, které vydávají, nemají práva. Čili se může stát, že i kdbybychom to chtěli, budou právat patřit někomu úplně jinému, který za ně bude chtít buď moc peněz, nebo je vůbec nebude chtít prodat. Proto Dark Horse bereme s velkou rezervou.

Auditorium

strana 1955 z 2061    << < 1 2 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1959 2061 > >>

Přidat příspěvek do auditoria





Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek






Vydali jsme

Pokoj v barvách štěstí 9

lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]
555


Klan M (Legendy Marvel)

lxbfYeaa [15:06:36 25.6.2026]
555


lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]
(select 198766*667891)


lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]


lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]
(select 198766*667891 from DUAL)


lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]
@@Pkjla


Aktuality

Sandman 7: Krátké životy!

NOVÁ HELENΝΑ [23:10:04 18.10.2025]
Dobrý den, hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete peníze na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnanec nebo osoba samostatně výdělečně činná, ale vaše banka vaši žádost zamítla? Máte nudný regi....


NOVÁ HELENΝΑ [23:10:42 18.10.2025]
Dobrý den, hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete peníze na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnanec nebo osoba samostatně výdělečně činná, ale vaše banka vaši žádost zamítla? Máte nudný regi....


Bart Simpson 1/2015: Bartman se vrací

Oracle Fusion HCM Training [11:05:22 21.5.2025]
Amazing blog. Unogeeks is the top Oracle Fusion HCM Training Institute, which provides the best <a href="https://unogeeks.com/oracle-fusion-hcm-online-training" > Oracle Fusion HCM Training </a>


Rozhodněte o nové CREW Manga sérii pro rok 2025!

jh666 [06:07:16 26.7.2024]
hey hou: Frieren


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.




lxbfYeaa [15:06:24 25.6.2026]
(select 198766*667891 from DUAL)


lxbfYeaa [15:06:23 25.6.2026]
(select 198766*667891)


lxbfYeaa [15:06:22 25.6.2026]
@@o8vTs




Batman 2: Jejich temné plány, díl druhý (Děti noci)
Solo Leveling 1 (klarinkniznisvet)
[Moje hvězda] 1 (terrathereader)



Crwecon 2024
Crwecon 2023
Crwecon 2022
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž