crew.cz | auditorium
Katalog komiksů CREW (PDF verze ke stažení)

Auditorium


Auditorium

strana 1956 z 2061    << < 1 2 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 2061 > >>
image
Tormentr     21:05:01 8.5.2007

Ahoj, neplánujete něco s komiksem HELLGATE? Je to k počítačové hře, která vyjde v červenci. Komiks bude vydávat DarkHorse jako 4 sešitky nebo malý book. Info je k nalezeni na HELLGATE CZ i s titulní stránkou

image
bapi     18:05:13 8.5.2007

No, tak teda ještě uvidím. Jelikož Wanted a Arkham Asylum chci koupit určitě, takže uvidím, jak na tom budu s penězi... Ale kdybyste mi třeba na Seqoyi připočítal slevu 10% za každou mojí recenzi... :-DDD

image
velkejsef     18:05:08 8.5.2007

Nechcete dotisknout CREW 1, CREW 2, CREW 4 A MODRÁ CREW:LOBO-KOSTEJ NESMRTELNY?DIK

image
Slaine     18:05:17 8.5.2007

ultras: Potvrzuji ucast na Crweconu, banzaaaai :)

image
Pavlovský  člen redakce CREW     17:05:36 8.5.2007

bapi: Sto nábojů nezvažuj a kupuj. Je to něco o dost jinýho než Superman, víc temný gangsterský a nelítostný thriller. Superman je víc o práci se slovy a vhledání různých významů - Sto nábojů je ryzí drsárna.

image
Verdant     17:05:21 8.5.2007

je novy trailer na FF4 na marveli ale aj na CSFD...bude to zaujimave

image
bapi     17:05:24 8.5.2007

Tak doufám, že Wanted a Arkham vylezou co nejdříve. 100 nábojů ještě zvážím, protože Azzarello mě druhým Supermanem zrovna nenadchl a Smrt ještě uvidím, ale pokud jí koupím, tak spíše kvůli bratra... ;)

image
Verdant     16:05:06 8.5.2007

uz najblizsie ked pojdem do bratislavy sa tesim a navstivim Brloh.... uz aby vysiel dalsi Usagi a hned si ho kupim aj s Roninom :D:D:D:D

image
krvinka56     14:05:00 8.5.2007

Nechci nic zakřiknout ale letos je to suprovej nášup.Si vůbec neumím předstvait jak to bude vypadat před vánoci když toho tolik vychází nyní.Držím palce aby to tak šlo dál!

image
Pavlovský  člen redakce CREW     14:05:04 8.5.2007

Freelobo: To, co je zatím jisté, najdeš v kategorii "připravujeme".

image
freelobo     14:05:45 8.5.2007

to pavlovsky: nechcete edicak umistit i tady na auditku? vzhledem k tomu ze posledni crew je tak cerstva ze jeste nestihla ani zaschnout tak predpokladam ze dalsi crew vyjde koncem cervna anebo az v zari po prazdninach. a to mi na edicak na tenhle rok prijde docela pozde...

image
Rorschach     14:05:39 8.5.2007

na tú smr? sa teším, asi dva týždne dozadu som zakúpil Sandmana 2,3,4 a zistil som, že sa 1 diel nedá nikde zohna?, aspon niečo,bol by som rád keby niekto informoval kedy asi bude dotisk....

image
Pavlovský  člen redakce CREW     13:05:28 8.5.2007

Nejnovější shrnutí situace. Dokončili se korektury Sto nábojů, takže to jde do tiskárny, na stejné místo míří i Smrt (teď jsem to četl znovu a je to výborný - doporučuji i lidem, kteří zatím Sandmana nezkusili), třetí Hitman je momentálně v péči DTP, stejně tak Živý nebo mrtvý (tak se bude jmenovat Wanted) a Arkham.
A pak se patrně na CRWECONU představí jedna novinka (spíš slovně, než že bychom jí už měli hotovou)... ale to si zatím něcháme pro sebe.
Jinak vyšel nový Garfield, Superman: Pro zítřek 2, čistě od BB artu Persepolis 2... a na víc už si nevzpomínám.

image
Pavlovský  člen redakce CREW     11:05:21 8.5.2007

Takže už by měl z téhle stránky fungovat odklik na crwecon... pokud ne, tak si jí aktualizujte! Ještě se na ní bude pracovat a přidávat nové informace, takže se vyplácí občas se podívat, co je nového.

image
Pavlovský  člen redakce CREW     09:05:10 8.5.2007

Verdant, Petant: Ne, dotisk legend se neplánuje.

image
Verdant     08:05:11 8.5.2007

tiez by som to uvital...legendy 4: Spider-man 2 nemozem nikde zohnat

image
Petan     23:05:09 7.5.2007

Ahoj, rád bych se zeptal jestli se plánuje dotisk CL 4 neboli Spider-man 2?

image
Pavlovský  člen redakce CREW     20:05:14 7.5.2007

Bapi: Smrt bude patrně stát 299 korun, Sto nábojů hádám ke čtyřem stovkám, Wanted je dost masivní, to určitě kolem pětistovky a Arkham taky.

image
Verdant     18:05:59 7.5.2007

Spider-man: mno efekty boli dobre len som moc nepochopil premenu tej motorky ale pribeh a tie dialogy .....mno strach a moc ten pribeh urychlily

image
bapi     18:05:39 7.5.2007

maestro: Jsou už nějaké odhady cen u Wanted, 100 kulek, Arkham Asylum a Smrt? Díky moc za odpověď.

Auditorium

strana 1956 z 2061    << < 1 2 1954 1955 1956 1957 1958 1959 1960 2061 > >>

Přidat příspěvek do auditoria





Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek






Vydali jsme

Pokoj v barvách štěstí 9

lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]
555


Klan M (Legendy Marvel)

lxbfYeaa [15:06:36 25.6.2026]
555


lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]
(select 198766*667891)


lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]


lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]
(select 198766*667891 from DUAL)


lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]
@@Pkjla


Aktuality

Sandman 7: Krátké životy!

NOVÁ HELENΝΑ [23:10:04 18.10.2025]
Dobrý den, hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete peníze na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnanec nebo osoba samostatně výdělečně činná, ale vaše banka vaši žádost zamítla? Máte nudný regi....


NOVÁ HELENΝΑ [23:10:42 18.10.2025]
Dobrý den, hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete peníze na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnanec nebo osoba samostatně výdělečně činná, ale vaše banka vaši žádost zamítla? Máte nudný regi....


Bart Simpson 1/2015: Bartman se vrací

Oracle Fusion HCM Training [11:05:22 21.5.2025]
Amazing blog. Unogeeks is the top Oracle Fusion HCM Training Institute, which provides the best <a href="https://unogeeks.com/oracle-fusion-hcm-online-training" > Oracle Fusion HCM Training </a>


Rozhodněte o nové CREW Manga sérii pro rok 2025!

jh666 [06:07:16 26.7.2024]
hey hou: Frieren


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.




lxbfYeaa [15:06:24 25.6.2026]
(select 198766*667891 from DUAL)


lxbfYeaa [15:06:23 25.6.2026]
(select 198766*667891)


lxbfYeaa [15:06:22 25.6.2026]
@@o8vTs




Batman 2: Jejich temné plány, díl druhý (Děti noci)
Solo Leveling 1 (klarinkniznisvet)
[Moje hvězda] 1 (terrathereader)



Crwecon 2024
Crwecon 2023
Crwecon 2022
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž