(PDF verze ke stažení)
Auditorium
Auditorium
maestro: :-DDD Muhehehe!
bapi: Právě jsem si také donesl Spider-mana od Egmontu a... No, nejdřív jsem se vyděsil, co to prodavačka tahá za plachetní formát :-) potom následovalo zděšení # 2, když jsem zjistil, že jako bonus je tam Spider-man peněženka :-) a doma když jsem to rozbalil, tak jsem zjistil, že je to celkem příjemný... Škoda, že toho comicsu tam opravdu není víc. Jinak mi přijde, že skutečeně přesně něco "takového" zde pro vrstvu začínajících fandů comicsu chybělo. Navíc časopis + dárek za 50,-Kč je docela pohoda, jsem zvědavej, zda se to podaří Egmontu držet na této la?ce.
blackJag: Také jsem absolvoval několik LOTR maratonů + nějaké ty Matrix a Star Wars maratónky :-)
Tak už mám doma Spideyho od Egmontu a i když je to orientováno spíše na děti do nějakých 8 (maximálně 10) let, tak jsem docela rád za to, že to vychází. ;) Jinak comicsu je tam opravdu poskromnu... :(
:D :D :D
Pavlovský: ...válím se v křečích na podlaze... :-)))
Mikki Maser: Ne, obávám se, že už nebudeme větší, už jsme vyrostli dost. A na tvé ostatní otázky bych odpověděl na stejné vlnové délce: Kedlubna. Oscilační květák. Supersonická špachtle. Rýmařov.
Vyjde unas komiks The Umbrella Academy?nebo bude se dat ziskat v Evropě stacil by v AJ???Diikk
omlovam se ze to nedava smysl sem uplne vymastenej
pavlovsky. nevydate nahodou The Mask od mahnkeho nebo nejakou jinou ,lobo vs. mask byl fuck skvělej komiks
a taky s hci zeptat jestli nebudete vetsi nebo stejne velky komiks od rafaela garrese uz ste vydali dva (mozna vic ja vim o dvouch) ten je taky dobrej
Jinak ve Špalíčku opravdu bude jedna titulková verze S-M3, je uvedená jako "Spider-Man3_sub", v kolonce o jazykové verzy je pomlčka, ale předpokládám, že je to opravdu ta titulková verze...
Saiffer: na půlnoční ve Špalíčku jsem byl až na LOTR3, ale před tím jsem si samozřejmě dal oba díly, které uváděly, takže povedený maraton :-) Je škoda, že v kinech nešly rovnou ty rozšířené verze...
Neplanuje se vyhledove vydani Batman - No Man's Land?
To som vazne jediny, kto este kupuje komiksy v Brlohu? :)
Ano, v CR su lecnejsie a ked tam mam cestu, nieco si aj zakupim, ale Brloh je pre mna pohodlnejsi, pretoze zasielkam neverim. Fakt je, za na Slovensku je drahe vsetko, napr. CD-cka, ktore tiez zasadne zbieram originalne (a este aj sakra tazko zohnatelne). Tak som minule v Nemecku nakupil CD-cka za menej ako polovicnu cenu oproti Bratislave :(.
Ked teraz obmedzim nakup komiksov, dufam, ze Brloh neskrachuje :).
Som Slovák, ale študujem v Brne takže kupujem tu a IP je z ČR, ale myslím , že u vás má komiks väčšiu tradíciu..Rýchle šípy....No a tiež mám skúsenosti, že si Slováci nechávajú kupova? komiksy v ČR.
to Core: Podla mňa si štúdio podpísalo rozsudok filmového fiaska, keď nezobrali Petera Jacksona. Predsalen su na jeho štýl práce zvyknutý herci, štáb a vôbec všetci zainteresovaný... a hlavne - sú na neho zvyknu?ý ludia.
to Pavlovský: Oukej.
Saiffer: Jasně, dostal jsem, ale můžu to vyřešit až bude pracovní den.
blackJag & Saiffer: Hehehe! Už jsem se lekl, že jsem magor do světa profesora Tolkiena jenom já! Jen tak dál :-))) Jsem zvědavej, jak se povede natočit Hobit a MOC mě mrzí, že ho nebude mít pod palcem Peter :*-(((
to Pavlovsky: Poslal som na vám mail na jiri.pavlovsky@volny.cz - ešte ohladom tej zasielky.
*nez = bez
to blackJag: 22x!!!!!???? Ďalší magor :D šak ?a to muselo stá? majland. Ja som išiel na LOTR 2 na polnočnú premiéru, z ktorej rovno urobili maratón aj s LOTR1 (ten išiel pred polnocou samozrejme). Bolo to v Palace Cinemas takže zadok ma nebolel, ale po jednotke sa ešte sústredi? na príbeh dvojky už bolo na mňa privela (navyše ešte nez poznania predlohy). Samozrejme v kine nechýbal nejaký maník s mečom, ktorý nás počas záverečných titulkov pozval na nejaký fantasy festival :)
to Pavlovský: No jo. Nepoznám nikoho, kto by z môjho okolia kupoval komiksy (ak nerátam ludí z Comics Salonu) a dokonca nikoho, kto by ma za ich kupovania nepovažoval za magora/decko/týpka-čo-asi-nevie-kam-da?-peniaze. A keď už sa nejaký šialenec ako ja nájde, uvedomí si, že to má lacnejšie z Čiech. Približne tretina/štvrtina ceny je naozaj rozdiel. Najprv som bol strašne rád, že existuje niečo ako Brloh ale s takými cenami by som nikdy nedobehol svoj súpis chýbajúcich titulov (už aj takto mám problém :)) Dovoz a naša DPH to proste predražuje gurevsky.
Imro" Myslim ze jo protoze dole je napsano na Slovenksu prodejne detem od 12 let:)