crew.cz | bazar

Bazar


strana 750 z 763    << < 1 2 748 749 750 751 752 753 754 763 > >>
DEmnoG     10:06:35 7.6.2007

to Davey: nemas zac... a jestli mohu poradit, tak nevahej a kup ji. Buh vi, kdy CC spacha ten dotisk, nemluve o tom, ze prvni vydani je holt prvni vydani. Nejaky 2nd printy uz sberatele nezajimaji:)

Kapis     07:06:26 7.6.2007

Zdar, nemáte někdo na prodej Pana Ovocňáka I?
Kdyby co, tak bych si k tomu přibral případně ještě něco, a? má tato obchodní transakce trochu hodnotu;-)

Davey     01:06:04 7.6.2007

DEmnoG:Díky,díky tobě budu mít možná doma vránuuuu :P

dALLaSS     11:06:40 6.6.2007

Prodám TOP 10, druhý díl. Má někdo zájem? Dobrá cena ;-)

DEmnoG     09:06:04 5.6.2007

to Davey: pokud je nick cervenej, tak autor komentare svuj e-mail vlozil pri pridavani prispevku = klikni na nick "Slaine" a ziskas modrou kocku, eee e-mail.

Davey     22:06:07 4.6.2007

Slaine,bohužel neznám tvůj mail :( tak mi pls napiš na Dejvos.ch@seznam.cz...chci se s tebou domluvit na té Vráně!!!!

Slaine     20:06:13 4.6.2007

Slétly se mi doma dvě Vrány (Comicscentrum, 2003, vyprodáno), takže pokud by měl někdo zájem jednu nejlépe na Crweconu odkoupit, pište nabídky na e-mail.

deXter Vydejte prosím Sandmana 1     20:06:32 4.6.2007

vojtech : ne já, mě ho prodejte, prosím měl jsem tu inzerát dřív...;-)

Honza     18:06:37 4.6.2007

Prodám: Spider-man od Semicu - 12,14,18,29
Transformers od Semicu 2,3
Perfektní stav, cena za kus 150 kč.

vojtech     10:06:19 4.6.2007

SANDMAN I. - PRELUDIA A NOKTURNA. cim zachovalejsi, tim budu stedrejsi:-)

P3stra     00:06:23 3.6.2007

Shanim jakykoliv dil GHOST RIDER.(prvni dily maji prednost :) ) Na cene se samozrejmne domluvime.

byzon     14:06:20 2.6.2007

to blomex:MAM ZAJEM O HITMAN 1 A VAMPIRELA.SES Z PRAHY?

blomex     13:06:07 2.6.2007

Zdravim,
měl bych tu na prodej pár věcí, ke kterým sem se dostal více méně náhodou, sou vlastně nový:
Comicsové legendy 3 a 7 (Wolverine)
Hitman 1
Vampirella.

No a pár starších věcí, nějaký Komety, dvě Arény (1 z 91 a ta druhá fakt netušim, nikde to nemužu najít:o), Neuvěřitelná setkání (Talaš, Rotrekl, 1992), Spider-man 1 od Unicornu (to je fakt shit:o)...takže asi jakože pro fanatika milovníka pavouka), a jako bonbónek G.I.Joe 5 ve slovenštině (jak sem k tomu přišel fakt netušim:o). No a jestli je někdo fakt fanda Majora Zemana, mám tu ještě jeho 6 případů od nakladatelství Datel, 1999.

Možná bych mohl sehnat nějaký starší Crwe, v hooodně dobrym stavu, ale čísla přesně nevim (ne, 1 ani 2 to fakt nebudou:o). Kdyžtak mi napište mail a poptám se. Jinak ceny všeho samozřejmě nějak dohodou, sem celkem rozumnej, takže bez obav:o).

byzon     11:06:07 2.6.2007

honza:to je škoda.,už sem se dvakrat spalil přez poštu tak že mě neakej mamlaz podělal o dost dobry komiksy,tet už jen z ruky do ruky ale sem z prahy a ty z ostravy,tak že asi nic.škoda.

Honza     19:06:01 1.6.2007

Byzon: Na Crwecon nejedu, a jsme z Ostravy, takže nejspíš pošta.

byzon     18:06:57 1.6.2007

a ja mam pocit že nekdo piše sračky,tady se řešej komixy ne neaky tvoje nebo moje pocity

velkejsef     18:06:02 1.6.2007

mam takovej dojem že tady ma nekdo více identit

byzon     18:06:38 1.6.2007

to honza. MEL BYCH ZAJEM O TRANSFORMERS,VEM TO NA CRWECRON URCITE ODKOUPIM

Honza     16:06:43 1.6.2007

Všechno slevněno na 150 za kus.
Spider-man od Semicu - 1,2,3,4,5,6,7,8,9,11,12,14,15,16,17,18,20,21,22,23,24,25,26,27,28,30,31,33 a Transformers 1,2,3

Freespirit     12:06:17 1.6.2007

Koupim: Zázraky a Watchmen, samozřejmě se slevou, jinak si můžu rovnou koupit nový na netu...

strana 750 z 763    << < 1 2 748 749 750 751 752 753 754 763 > >>

Přidat příspěvek





Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek






Vydali jsme

Pokoj v barvách štěstí 9

lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]
555


Klan M (Legendy Marvel)

lxbfYeaa [15:06:36 25.6.2026]
555


lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]
@@Pkjla


lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]
(select 198766*667891)


lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]


Auditorium

lxbfYeaa [15:06:28 25.6.2026]
555-1) OR 575=(SELECT 575 FROM PG_SLEEP(15))--


lxbfYeaa [15:06:28 25.6.2026]
555GUh9d5Dm')) OR 197=(SELECT 197 FROM PG_SLEEP(15))--


lxbfYeaa [15:06:28 25.6.2026]
555-1)) OR 621=(SELECT 621 FROM PG_SLEEP(15))--


lxbfYeaa [15:06:28 25.6.2026]
@@0j0lQ


lxbfYeaa [15:06:28 25.6.2026]
555QMzzgSpu'; waitfor delay '0:0:15' --


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.




lxbfYeaa [15:06:24 25.6.2026]
(select 198766*667891 from DUAL)


lxbfYeaa [15:06:23 25.6.2026]
(select 198766*667891)


lxbfYeaa [15:06:22 25.6.2026]
@@o8vTs




Batman 2: Jejich temné plány, díl druhý (Děti noci)
Solo Leveling 1 (klarinkniznisvet)
[Moje hvězda] 1 (terrathereader)



Crwecon 2024
Crwecon 2023
Crwecon 2022
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž