crew.cz | bazar

Bazar


strana 754 z 763    << < 1 2 752 753 754 755 756 757 758 763 > >>
zadeček     14:05:16 11.5.2007

jules:uz jsem ti na email nAPSAL

jules     14:05:22 11.5.2007

zadecek:ok,dej vedet...domluvime se,jak s predanim....

zadeček     14:05:20 11.5.2007

jules: dobrá, počkám ale dáč mi teda těch 2500kc.ozvu se ti na email

jules     14:05:22 11.5.2007

zadecek:kdyz mi pockas do pateho pristiho mesice,dam ti k tem 2000 i 500 jako bonus....tedy jestlis toho pavouka jednoho kompletniho uz neprodal....

Budha     14:05:15 11.5.2007

Zadeček: Bral bych crew a loba, kdyžtak se ozvi mailem.
budha.j(zavináč, holt nevim jak se na tomhle pitomym notebuku dělá)seznam.cz

zadeček     13:05:47 11.5.2007

Ten spider-man je od Semic slovartu a je i se specialem

zadeček     13:05:45 11.5.2007

Prodám:
CREW 1-900KC
Spider-man complet- 2000kč
Modrá crew:Lobo kostěj nesmrtelný- 200kč

vacino     10:05:33 11.5.2007

KOUPÍM, PRODÁM, VYMĚNÍM ČASOPIS ČTYŘLÍSTEK

chci to     09:05:19 11.5.2007

taxe mi ozvi frantiku. tu crew č.1 beru :)

frantík     07:05:27 11.5.2007

Prodávám CREW 1 za 800 kč.

Dinik     23:05:04 10.5.2007

to all: Conan komplet 1200, Spiderman 1800. GI Joe 100, Transformers 100. Dohoda možná.foto comicsů můžu zaslat.

marisa     20:05:20 10.5.2007

Scháním Trolí války klidně celou serii diky za nabídky. Na ceně se určitě dohodnem

Pedrozont     20:05:10 10.5.2007

DINIK: kolik za ty conany?

Dark Lord     09:05:56 10.5.2007

Predám/vymením Spidermana od Semicu zatial čísla 9,10,12,13,16,17,18 a 25,Meteor 1, Cesta kolem sveta za 80 dní.Ponuky na mail.

Koblih     09:05:32 10.5.2007

Jen tak mimo mísu:
Prodám časopisy SPEED leden 2000 – duben 2007 (chybí únor,březen 2000)
Prodám časopisy AUTOSPORT & TUNING květen 2002 – únor 2007
Vše v super stavu.
oprava mail.adresy koblih.l@centrum.cz

Koblih     11:05:58 9.5.2007

Jen tak mimo mísu:
Prodám časopisy SPEED leden 2000 – duben 2007 (chybí únor,březen 2000)
Prodám časopisy AUTOSPORT & TUNING květen 2002 – únor 2007
Vše v super stavu.
koblih@centrum.cz

Spider-man     10:05:54 9.5.2007

2 Dinik: jestli vážně máš tyhle čísla Spideyho od Semicu, tak Ti určitě písnu. Jakou bys měl cenu? A mohl by si třeba fotku tý sbírky poslat mailem....jen pro jistotu a? člověk nekupuje Usagiho v pytli.

Dinik     09:05:04 9.5.2007

Prodám Spidermana od Semic-Slovart, čísla 1-34 (jen všechny najednou, ne po kusech). Dále pak nabízím od téhož vydavatele Conana čísla 1-18 (rovněž vše najednou), G.I.Joe č.1,2 a Transformers č.1. Nabídky pište na mail.

Complics     09:05:04 9.5.2007

Ja bych koupil oldschool postavičky nindža želv, comicsy, časopisy...Cena vysoká

Martin David     17:05:28 8.5.2007

Přátelé a přiznivci komiksu! Sbíráte někdo z Vás filmové či komiksové figurky?? Měl bych pro Vás nabídku. Rozprodávám svou sbírku postaviček k filmu Kill Bill. Z prvního dílu. Mám nevěstu, Go Go Yubari a dva členy Crazy 88. Jeden kus za 250,-. Celá sada za zvýhodněnou cenu. Jestli by někdo měl zájem napište. Fotky bych zaslal.

strana 754 z 763    << < 1 2 752 753 754 755 756 757 758 763 > >>

Přidat příspěvek





Antispamová otázka


* povinné položky


Infomail

Chcete-li od nás dostávat informační newsletter, vyplňte zde svou mailovou adresu


Potvrzením (stiskem tlačítka OK) souhlasíte se zpracováním vašich osobních údajů dle nových podmínek GDPR platných od 25. 5. 2018.

Kompletní znění podmínek






Vydali jsme

Pokoj v barvách štěstí 9

lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]
555


Klan M (Legendy Marvel)

lxbfYeaa [15:06:36 25.6.2026]
555


lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]
(select 198766*667891)


lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]


lxbfYeaa [15:06:37 25.6.2026]
(select 198766*667891 from DUAL)


Auditorium

lxbfYeaa [15:06:28 25.6.2026]
5550yx8VkHk' OR 478=(SELECT 478 FROM PG_SLEEP(15))--


lxbfYeaa [15:06:28 25.6.2026]
555-1 OR 225=(SELECT 225 FROM PG_SLEEP(15))--


lxbfYeaa [15:06:28 25.6.2026]
555e4AD54HN') OR 312=(SELECT 312 FROM PG_SLEEP(15))--


lxbfYeaa [15:06:28 25.6.2026]
555-1) OR 575=(SELECT 575 FROM PG_SLEEP(15))--


lxbfYeaa [15:06:28 25.6.2026]
555GUh9d5Dm')) OR 197=(SELECT 197 FROM PG_SLEEP(15))--


Modrá CREW

xflori01 [21:41 02.12.2023]
Za Zabijáka v dalších číslech jsem rád, ale trošku mně mrzí, že není v dalším díle nějaký navrátivší. Už se dost těším na poslední číslo Orbitalu.


Pavlovský [11:06 04.04.2023]
lamahe: Díky za tip! Už jsme se k tomu dostali a vypadá to zajímavě. Píšeme si to do seznamu věcí, o kterých se dá uvažovat... ale teď máme soupisku MC už dost plnou. Tak uvidíme.


lamahe [00:02 03.11.2022]
Čo tak The Transporter od dua Roulot / Armand? Vydáva Le Lombard. Asi jediná kontra je, že to ešte nie je dokončené. Ale vyzerá to skvelo a rozsah v dvoj-knihách (obvyklých pre Modrú crew) by tiež sedel.




lxbfYeaa [15:06:24 25.6.2026]
(select 198766*667891 from DUAL)


lxbfYeaa [15:06:23 25.6.2026]
(select 198766*667891)


lxbfYeaa [15:06:22 25.6.2026]
@@o8vTs




Batman 2: Jejich temné plány, díl druhý (Děti noci)
Solo Leveling 1 (klarinkniznisvet)
[Moje hvězda] 1 (terrathereader)



Crwecon 2024
Crwecon 2023
Crwecon 2022
Crwecon 2019
Crwecon speciál
Crwecon 2018
Crwecon 2017
Crwecon 2016
Crwecon 2015
Crwecon 2014
Crwecon 2013
Crwecon 2012
Crwecon 2011
Crwecon 2010
Crwecon 2009
Crwecon 2008
Crwecon 2007 Komiksové trailery
Comic-Con - reportáž