Komentáře
Nádhera už nám skončila škola, jo jo ještě že se nám ta škola předělává.
jj jen půlka 14 dní a šlus volno na 2 měsíce juchůůů!!!
Tak uz jsme v pulce :)
Naruto v novinové distribuci nebude, pouze v knihkupectvích. A link na předplatné je skutečně o stránku dále.
odkaz na předplacení najdete ve starších komentářích zatím na straně 2 nebo 3
ahoj chtěla bych se zeptat jestli manga naruto bude dostupná všude, v každém obchodě s časopisy?? a jak si naruto mangu kdyžtak můžu předplatit :) díky za odpověď :):):)
chtěl bych si to taky předplatit, šlo by to.
PS: z prava do leva tzn nechat tak jak to je by to chtel asi kazdej :D
jak bude manga delana jako original ??tzn budem ji moct cist z prava do leva nebo to predelavate aby to bylo z leva do prava ?
Naruta mám předplaceného dik za info
celkem bylo k tomuto článku vloženo 109 vzkazů